Výber bielizne

Braffiting (1. diel) - Úvod do brafittingu

Ako sa správne zmerať pre výber podprsenky, ako ju správne vybrať, obliecť a ako o podprsenku správne starať? Odpovede a viac informácií nájdete v tomto článku.

Čítajte viac

Braffiting (2. diel) - Najčastejšie chyby pri výbere podprsenky

Viac ako 80% žien nosí zle padnúcu podprsenku. Nebuďte jednou z nich a vyvarujte sa najčastejších chýb, ktorých sa ženy pri výbere podprseniek dopúšťajú. Prehľadný zoznam s obrázkami Vám chyby prehľadne predstaví.

Čítajte viac

Muži a bielizeň Agio Milano - alebo vyberte si niečo výnimočné

Jar a leto sú obdobím, kedy sa začíname viac pozerať okolo seba a našu pozornosť upútavajú aj tie najmenšie detaily oblečenia. Veľmi výrazným prvkom sa preto stáva spodná bielizeň, ktorá má v týchto mesiacoch väčšiu šancu vykuknúť na svetlo sveta. Začíname nosiť menej zvrškov, odhaľujeme sa a chceme ukázať nielen telo, ale aj oblečenie, ktoré sme boli nútení v zimnom období schovávať.

Čítajte viac

Typy podprseniek Agio

Predstavenie základných typov podprseniek značky Agio. U každého typu podprseniek Agio sú navyše uvedené najvýraznejšie zástupcovia vo forme konkrétnych produktov.

Čítajte viac

10 základných dielov dámskej bielizne

Spodná bielizeň je faktom života. Jeho nákup však nemusí byť nutne úlohou. Prinášame Vám 10 základných vecí, ktoré každá žena potrebuje vo svojej zásuvke na spodnú bielizeň.

Čítajte viac

Môže Vám podprsenka zachrániť život?

Prostá podprsenka môže hrať ďalšie oveľa dôležitejšiu úlohu. Akonáhle bude technologicky vyspelý prístroj uvedený na trh, môže byť umiestnený do podprsenky, kde pomôže s včasnou diagnózou rakoviny prsníka.

Čítajte viac

Ukážte svoje nôžky

Aj v chladnejšom počasí môžete svetu ukázať svoje nôžky. Prinášame Vám tipy na oblečenie vhodné pre Vaše nôžky.

Čítajte viac

Typy podprseniek

Zistite, ktorá podprsenka je pre Vás tá najvhodnejšia. V tomto článku Vám predstavíme 5 najčastejších typov podprseniek.

Čítajte viac

Máte správnu veľkosť podprsenky?

Nájsť tú pravú, to je to, o čo tu ide. Ideálna veľkosť podprsenky je zásadná nielen kvôli vzhľadu, ale aj kvôli vášmu zdraviu a pohodliu.

Čítajte viac

Veľký výber pre veľké prsia

Bielu alebo bielu? Takéto možnosti výberu mali ešte donedávna dámy s väčším poprsím. Dnes už môžu voliť nielen nehynúcu klasiku, ale aj výrazné farby a vzory.

Čítajte viac

Nohavičky alebo tangá?

Najobľúbenejšie nohavičky sú tie, ktoré nie sú vidieť pod oblečením, a neviete o nich počas nosenia. Tejto požiadavke už vyhovuje čoraz viac strihov a materiálov spodného prádla.

Čítajte viac